Ligový zápas 21.kola FA Nitra - Chrenová - Spartak Trnava 0:20 (0:7)

01.06.2013 16:00

V sobotu , 1.6.2013 sme odohrali  ligový zápas 21.kola  proti tímu FA Nitra - Chrenová. Zápas sme vyhrali v pomere 20:0, po prvom polčase 7:0.

Stretnutie sa odohrávalo za slnečného počasia, ale povrch chrenovskej trávy bol vlhký a mäkký, po predchádzajúcich upršaných dňoch. Pri všetkej úcte k súperovi, zápas sa dal nazvať tréningovým, chalani z domáceho tímu sa dostali cca 3x na našu polovicu ihrisku, bránu neohrozili ani raz. Match bol hrou mačky s myšou  a jedinou otázkou bol iba záverečný účet gólov v domácej bráne. Dnešný zápas hral s chuťou hlavne Leo Lukáč, ktorý spolu so Tomášom Šarmírom pukli 4 kúsky.To ale neznamená, že ostatní boli do počtu !

Góly:

I.Polčas: 1.min  0:1 Lukáč, 3.min Morvay, 13.min Trebatický, 14.min Trebatický, 16.min Šarmír, 22.min Lukáč, 24.min Šarmír

II.polčas: 26.min Hurek, 30.min Lukáč, 32.min Šarmír, 34.min Kotteš, 37.min Bajzík, 38.min Kukučka, 39.min Lukáč, 41.min Kukučka, 43.min Šarmír, 44.min. Kotteš, 45.min Trebatický, 46.min Morvay, 47.min Krchnák.