MZ proti FKM Karlova Ves, sobota 10.10.2015

11.10.2015 19:18

FKM Karlova Ves U12 - Spartak Trnava U12   8:7, nedeľa, 10.10.2015

V sobotu, 10.10.2015 sme odohrali od 11:30 hod  daľší MZ, tentokrát proti FKM Karlova Ves.

bližšie info:

Hodnotenie trénera:

"Ťažko sa hľadajú slová po stretnutí, v ktorom vedieme v polčase 4:1 a zápas stratíme v priebehu pár minút. V prvej päťnásťminútovke sme si vytvorili niekoľko gólových príležitostí, avšak nedokázali sme ich premeniť na góly. Neskôr sa nám už podarilo odhodlaného a bojovného súpera zlomiť a strelecky sa presadiť. Boli sme aktívni v napádaní súperovej rozohrávky a súpera sme sa snažili atakovať už na jeho polovici. V 2.polčase sme však vyhoreli v defenzívnej činnosti, kde sme sa dopustili viacerých hrubých individuálnych chýb. Máme značné nedostatky v obranných herných kombináciách a kvalitnejší súperi to tvrdo trestajú. V útočnej fáze hry sme predviedli slabší výber miesta a niektorí hráči medzi sebou málo spolupracovali. Musíme na týchto veciach skutočne popracovať. Prehrali sme dobre vyvíjajúci sa zápas a to by sa do budúcna už nemalo opakovať."