Ligový zápas FC Spartak Trnava - FC Slovan Hlohovec 12:0 (7:0)

15.05.2013 22:13

V stredu, 15.5.2013 sme odohrali na futbalovom ihrisku na Slávií v Trnave ďaľší domáci zápas ligového kola proti FC Slovan Hlohovec.

Zápas skončil jednoznačným víťazstvom nášho tímu 12:0, prvý polčas 8:0.

Chalani začali tento zápas s chuťou a už v druhej minúte otvoril skóre utešeným gólom Maťo Trebatický. Pre zaujímavosť, bol to náš stý gól v tohtoročnej ligovej súťaži. Zápas sa hral za pekného slnečného počasia, ideál kazil azda iba miestami silný vietor. Chalani dobre kombinovali, súpera sme prakticky opäť nepustili do žiadnej vážnejšej akcie. Naši brankári boli vďační za každú nahrávku od svojich spoluhráčov. Gólový účet sme uzavreli číslom 12.

Jediné, čo možno vytknúť tomuto zápasu, je výkon rozhodcu, ktorý svojom výkonom ( ak sa to dá tak nazvať) rozhodne neuspokojil. Zodpovední by mali porozmýšľať, či má zmysel delegovať pánov v takomto veku. Často počuť, že chalanom-prípravkárom to stačí, ale myslím si, že opak je pravdou, máme dostatok mladých a dynamických rozhodcov, ktorí dokážu takéto zápasy  oživiť a čo to pobehať po ihrisku. 

Góly:

I.polčas:2. min. Trebatický, 2. min. Šarmír, 13. min Trebatický, 14.min Ilavský,16.min.Krchnák, 21.min. Drozda, 24.min. Trebatický

II.polčas: 26.min. Moravčík, 31.min. Moravčík, 33.min. Šarmír, 42.min. Moravčík, 48.min. Šarmír

Zostava:

Mihočka, Moravčík, Pavlech, Zachar, Morvay, Ščasný, Okruhlica, Bajzík, Šarmír, Krchnák, Kukučka, Drozda, Trebatický, Ilavský