Ligový zápas 17.kola - Lokomotíva Trnava - Spartak Trnava 0:7 (0:5)

08.05.2013 12:47

V stredu, 8.5.2013 od 10:00 hod  sme odohrali ligový zápas 17.kola proti miestnemu rivalovi - Lokomotíve Trnava. Zápas sme jednoznačne vyhrali, keď sme súperovi nastrielali 7 gólov, pričom si naši brankári udržali čisté konto!

Počas premenlivého májového počasia, keď sa jemný dážď striedal so zamračenou oblohou, s početnou diváckou kulisou ( jednalo sa predsa o derby), začali oba tímy s vysokým nasadením. Trávnik pokropený dažďom menil odsok lopty, čo hráčom na oboch stranách robilo problémy pri jej spracovaní.  Lokomotíva začala zápas veľkou šancou, keď jej hráči netrafili našu odkrytú bránu. Opäť platilo nedáš-dostaneš a prvým gólom v 8. minúte chalani otvorili skóre dnešného duelu. Gól vsietil Boris Kusý, ktorému sa v prvom polčase podarilo nasúkať lokotkárskemu brankárovi 3 góly čo znamená čistý hatrick. Chalani potom postupne ovládli hru,výborne kombinovali, hrali do tela, zvyšovali gólový účet a až na zopár vynimiek v prvom polčase Lokomotívu nepustili do žiadnej vážnejšej akcie.   V 16. minúte bol  stav už  0:5. Týmto výsledkom sa skončil aj prvý polčas. V druhom polčase naši chalani viditeľne poľavili, asi prišlo uspokojenie s vysokým vedením a priebeh hry sa vyrovnal. Napriek tomu treba oceniť, že si dokázali udržať čisté konto, ku koncu zápasu ešte dvoma gólmi upravili  výsledok na konečných 0:7. Klobúk dolu pred dnešným výkonom !

Góly:

1.polčas :8. min. 0:1 Kusý, 10.min 0:2 Kusý, 13.min 0:3 Trebatický, 15.min  0:4 Ilavský, 16.min 0:5 Kusý

2.polčas: 39.min 0:6 Kukučka, 50.min 0:7 Moravčík