Ligový zápas 12.kola ŠKF Sereď - FC Spartak Trnava 0:12 (0:6)

06.05.2013 00:00

V pondelok, 6.5.2013  sme odohrali dohrávku 12.kola- ligový zápas proti ŠKF Sereď. Zápas sme vyhrali jednoznačným výsledkom 12:0  samozrejme v náš prospech. Zápas mal trochu nervóznu predohru zo strany domácich usporiadateľov. Vzhľadom na to, že súper mal veľké problémy zohnať aspoň 7 chlapcov, spočiatku nebolo jasné, či sa zápas dnes vôbec odohrá. Keď sa zozbierali, nezdal sa nám vek 2-3 chlapcov, ktorí na prvý pohľad nevypadali ako 2004-ky. Preto sme požiadali o konfrontáciu, čo vytočilo trénera a vedúceho tímu Serede. Po ukľudnení situácie sa mohlo začať hrať.

Hneď od začiatku začalo byť jasné, že dnešný zápas bude o naháňaní skóre. Súpera sme predčili vo všetkých herných činnostiach, k našej bráne sa súperovi hráči dostali asi 2x, aj z toho nevzniklo žiadne ohrozenie. Naši brankári boli vdační za každú prihrávku od obrancov. Chalani začali z chuti, v 7 min. bolo 3:0, hru ukludnili a postupne zvyšovali náskok až na konečných 12:0. Maťo Trebatický a Filip Kukučka dosiahli dnes čisté hatricky, Maťov bol prvopolčasový, Filipov zasa druhopolčasový. Veľmi dobrý výkon dnes zahral Paťo Krchnák, ktorý pohybom a chuťou do hry zastúpil chýbajúceho Tomáša Šarmíra. Treba ale uznať, že aj ostaní nemenovaní chalani hrali veľmi dobre. Zápas bol tréningom na podstatne ťažší zápas, ktorý nás čaká v stredu proti mestskému rivalovi, FK Lokomotíva Trnava.

Dúfam, že chalani po tejto vysokej výhre nepristúpia k zápasu s Lokotkou ako majstri, ktorí nemôžu prehrať.Laxný prístup by sa nám mohol nevyplatiť!

Góly:

1.polčas: 4. Trebatický, 6. Trebatický, 7. Kusý, 16. Krchnák, 24. Ilavský, 25.Trebatický

2.polčas: 27. Kukučka, 32. Kukučka, 35. Krchnák, 37. Kukučka, 42. Kusý, 46.Moravčík

Zostava.

Moravčík, Gajdoš, Krchnák, Lukáč, Pavlech, Ščasný, Okruhlica, Kukučka, Trebatický,  Ilavský, Drozda, Brna, Bajzík, Kusý