Euroliga 2015 - Trnava 19.4.2015

19.04.2015 20:52

V nedeľu, 19.apríla 2015 sme zorganizovali medzinárodný turnaj  "Euroliga 2015-Trnava". Turnaj bol vyvrcholením nášho čierneho víkendu, keď sme počas dvoch turnajov nevyhrali ani zápas a z 8 stretnutí sme vyťažili 1 bod.

Bohužiaľ, bez nasadenia, snahy a chuti po víťazstve, bez aktívneho pohybu, bez presnej a rýchlej nahrávky, bez vyhľadávania voľnej pozície a srdiečka sa nedá vyhrať žiadny zápas ani na oblastnej úrovni, nieto so súpermi z "Prvej ligy".

Napriek tomu sme pyšní, že sme dokázali pritiahnuť na náš turnaj tímy ako Sparta Praha, ETO Gyor, 1.FC Slovácko či Admiru Wacker a porovnať sa nimi vo futbalovom kumšte. Tentokrát sme ale ťahali za kratší koniec a súperom sme väčšinou nestačili ani herne ani kondične.

Už som viac ráz písal a platí to stále, že chlapci si musia uvedomiť za koho hrajú a tomu musia zodpovedať aj naše výkony. Až na zopár vynimiek dnes prepadli všetci, hlavne ako kolektív. Vyhovárať sa, že chalania mali v nohách dva turnaje asi nie je na mieste, keďže kluci zo Sparty odohrali to isté a celkové 1. a 3. miesto hovorí o niečom inom.

Na záver mi dovoľte poďakovať ľuďom z domáceho klubu ŠK Cífer za maximálnu ochotu a snahu pri organizácií nášho turnaja a vinikajúcu prípravu hracích plôch a šatní. Radosť spolupracovať.

Miesto: Futbal.štadión ŠK Cífer - prírodná tráva

Zúčastnené mužstvá: Sparta Praha A a B, FC ETO Gyor, Admira WACKER Viedeň, 1.FC Slovácko, Spartak Trnava

Systém turnaja: Jedna skupina, hral každý s každým,  1x25 min, 6+1, bránky 5x2 m

Zostava: Moravčík, Slezák - Žitný, Kramár, Krchnár, Morvay, Pavlech - Šarmír, Kalivoda, Vailing - Ilavský, Kusý,Áč , Krchnák, Lukáč


Rozpis zápasov:

EUROLIGA[1].pdf (2044889)

Celkové výsledky:

Euroliga 2015 Trnava - results.pdf (370551)
Euroliga Scoreboard matches-results.pdf (299455)