15.kolo - ligový zápas FK Senica -FC Spartak Trnava 1:7 (1:3)

22.04.2013 23:09

V nedeľu, 28.4.2013 sme odohrali  na ihrisku súpera - FK Senica ligový zápas 15.kola.

Góly: 2` Šarmír 0:1,  8` Kusý 0:2, 11` Kukučka 0:3,  25` 1:3, polčas 1:3,   27` Šarmír 1:4, 41` Ilavský 1:5,  47` Moravčík 1:6, 48 Moravčík 1:7

Zostava:

Moravčík, Mihočka, Pavlech, Kotteš, Okruhlica, Krchnák, Ščasný, Zachar, Šarmír, Kukučka, Ilavský, Drozda, Kusý, Lukáč.

Čo dodať k priebehu tohto zápasu - paráda ! Zdá da, ža chalani sa poučili z minulotýždňovej potupnej prehry v Piešťanoch (čo sa týka priebehu, nie výsledku!). Na kvalitnom trávniku, za ideálneho futbalového počasia  sme dnes odohrali vynikajúci zápas a až na zopár výnimiek sme silného súpera k ničomu nepustili, klobúk dolu aj pred nestranným výkonom  rozhodcu, bodaj by to bolo pri každom zápase. Súpera sme od začiatku zaskočili nátlakovou hrou, z čoho rezultoval stav 0:3 v 11.minúte a zdá sa, že mladí senickí hráči už nenašli vnútornú silu zvrátiť výsledok. Krásny senický gól v poslednej minúte 1.polčasu ešte mohol zdramatizovať zápas, hlavne keď padne takýto tzv. gól do šatne, ale chalani bojovali aj v druhom polčase ako levy a postupne zvýšili vedenie až na konečných 1:7. Takýto výsledok nečakal asi ani najväčší optimista, ale treba uznať, že zodpovedá priebehu dnešného zápasu.

V 47.minúte sa odohrala zaujímavá skutočnosť - rozhodca udelil nášmu  obrancovi Simonovi Ščasnému prvú žltú kartu nášmo tímu v tejto súťaži! Verím, že ich bude čo najmenej.

P.S. Keby si Boris K. nezabudol doma kopačky, možno by sme vyhrali aj vyšším rozdielom !